Teave

Kalorid juustes

Kalorid juustes


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorid juustes

Kui saadaval on rohkem kui üks portsjonimõõte, klõpsake muude portsjonite valimiseks nuppu serveering.

Juustu kalorid ja makroelemendid

Teenimine
Klõpsake teiste ühikute kuvamiseks
KaloridCarb
(g)
Valk
(g)
Kogu rasv
(g)
Laup. Paks
(g)
Juust, ameerika cheddar, imitatsioon5352637.431.419.7
Juust, sinine1000.76.18.15.3
Juust, tellis4903.730.739.224.8
Juust, brie8021.149.866.441.8
Juust, camembert7381.148.759.737.5
Juust, köömne1 oz1070.97.18.35.3
Juust, cheddar5321.732.943.727.8
Juust, cheshire1 oz1101.46.68.75.5
Juust, colby5203.431.442.426.7
Juust, kodujuust, piimjas, suur või väike kohupiim116314.15.13.2
Juust, kohupiim, puuviljasegu21910.424.28.75.2
Juust, suvila, väherasvane, 1% piimarasv1636.1282.31.5
Juust, suvila, madala rasvasisaldusega, 1% piimarasva, vähendatud laktoosisisaldus1 tass1687.328.12.31.5
Juust, suvila, madala rasvasisaldusega, 1% piimarasva, naatriumi pole lisatud1 tass1636.1282.31.4
Juust, suvila, madala rasvasisaldusega, 1% piimarasv, köögiviljadega1 tass1516.824.62.31.4
Juust, suvila, väherasvane, 2% piimarasv2038.231.14.42.8
Juust, suvila, rasvavaba, sulatamata, kuiv, suur või väike kohupiim1232.7250.60.4
Juust, suvila, köögiviljadega1 tass2156.824.69.56
Juust, koor8106.217.580.951
Juust, koor, rasvavaba100 grammi965.814.41.40.9
Juust, koor, madala rasvasisaldusega55416.825.442.226.6
Juust, edam1010.47.17.95
Juust, feta3966.121.331.922.4
Juust, fontina513233.841.125.3
Juust, gjetost13212.12.78.45.4
Juust, kits, kõva tüüp1 oz1280.68.710.17
Juust, kits, pooltooted1 oz1030.76.18.55.9
Juust, kits, pehme tüüp1 oz760.35.364.1
Juust, gouda1010.67.17.85
Juust, gruyere5450.539.342.725
Juust, limburger4380.726.936.522.4
Juust, madala rasvasisaldusega, cheddar või colby2282.532.19.25.7
Juust, madala naatriumisisaldusega, cheddar või colby5252.532.143.127.4
Juust, Mehhiko, queso anejo4926.128.339.625.1
Juust, Mehhiko, queso asadero4703.829.837.323.7
Juust, Mehhiko, queso chihuahua4947.328.539.224.9
Juust, monteeria4920.932.34025.2
Juust, monterey, madala rasvasisaldusega4130.937.228.518.5
Juust, mozzarella, madala naatriumisisaldusega3704.136.322.614.3
Juust, mozzarella, rasvavabad1 tass, hakitud168435.800
Juust, mozzarella, osaliselt kooritud piim1 oz720.86.94.52.9
Juust, mozzarella, osaliselt kooritud piim, madal niiskus3995.134.326.416.7
Juust, mozzarella, täispiim3362.524.82514.7
Juust, mozzarella, täispiim, madal niiskus900.76.174.4
Juust, münster4861.530.939.725.2
Juust, münster, madala rasvasisaldusega310427.919.912.4
Juust, neufchatel740.82.86.64.2
Juust, parmesan, riivitud4314.138.528.617.3
Juust, parmesan, kõva1110.910.17.34.7
Juust, parmesan, madala naatriumisisaldusega4563.741.63019.1
Juust, parmesan, hakitud1 spl210.21.91.40.9
Juust, pastöriseeritud, ameerika, madala rasvasisaldusega juust2524.934.49.86.2
Ameerika pastöriseeritud juust dinaatriumfosfaadiga5252.23143.827.6
Ameerika pastöriseeritud juust, ilma dinaatriumfosfaadita1060.56.38.95.6
Juust, pastöriseeritud, cheddari või ameerika juust, rasvavaba242.23.60.10.1
Juust, pastöriseeritud protsess, cheddar või ameerika, madala naatriumisisaldusega5252.231.143.727.5
Juust, pastöriseeritud protsess, pimento5252.43143.727.5
Juust, pastöriseeritud protsess, šveits, madala rasvasisaldusega238635.77.14.6
Juust, pastöriseeritud, šveitsi, dinaatriumfosfaadiga4682.934.63522.5
Pastöriseeritud juustud Šveitsis, ilma dinaatriumfosfaadita950.677.14.5
Juust, port de salut4650.831.437.222
Juust, provoloon4632.833.835.122.5
Juust, ricotta, osaliselt lõss33912.62819.512.1
Juust, ricotta, täispiim4287.527.731.920.4
Juust, romano110197.64.9
Juust, roquefort1050.66.18.75.5
Juust, Šveits5027.135.536.723.5
Juust, Šveits, madala rasvasisaldusega2364.537.56.74.4
Juust, Šveits, madala naatriumisisaldusega4964.537.536.223.4
Juust, tilsit960.56.97.44.8


Vaata videot: SUVEKS SALEDAKS 5 - KALORITE ÄPP? (Juuli 2022).


Kommentaarid:

  1. Douk

    It is interesting. Prompt, where I can find more information on this question?

  2. Teremun

    Ma arvan, et tunnistate viga.

  3. Joran

    Olete märgi löönud. It seems to me it is excellent thought. Ma nõustun sinuga.

  4. Gardajinn

    Teil pole õigus. Enter we'll discuss. Kirjutage mulle PM -is, me räägime.

  5. Trowbridge

    Kui ma oleksin teie asemel, oleksin läinud teist teed.

  6. Daitaxe

    In my opinion, it's the very interesting topic. Andke koos teiega, me tegeleme peaministriga.

  7. Kigajinn

    Teil pole õigus. Ma olen kindel. Saan oma positsiooni kaitsta. Saada mulle e -kiri kell.



Kirjutage sõnum