Teave

Kalorid kreemis

Kalorid kreemis



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kui saadaval on rohkem kui üks portsjonimõõte, klõpsake muude portsjonite valimiseks nuppu serveering.

Kreemikalorid ja makroelemendid

Teenimine
Klõpsake teiste ühikute kuvamiseks
KaloridCarb
(g)
Valk
(g)
Kogu rasv
(g)
Laup. Paks
(g)
Kreem, vedel, pool ja pool31510.47.227.817.3
Kreemjas, vedel, tugev piitsutamine4123.32.444.227.5
Kreem, vedel, kerge (kohv kreem või lauakreem)4688.86.546.328.8
Kreemjas, vedel, kerge piitsutamine3503.62.637.123.2
Koor, pool ja pool, rasvavaba14321.86.33.42
Koor, hapu, kultiveeritud4929.87.348.230
Koor, hapu, vähendatud rasvasisaldusega, kultiveeritud32710.37.12918.1
Kreem, vahustatud, kreem pealmine, survestatud1547.51.913.38.3

Tahtsin lihtsalt öelda, kui suurepärane see sait on. Makrotoitainete ja igapäevase kalorivajaduse kalkulaatorid, mida ma kasutan kogu aeg. Aitäh!

-


Vaata videot: HÄSTI, EESTI! - 1. saade (August 2022).